09000005183
Názov produktu: Acces. Cable Clamp PG 11 MS
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
3.96€ / KS
s DPH: 4.87€Cable gland
Pg 11
Clamping range: 7 ... 12 mm
Material (cable glands): Metal
Wrench size: 21
Pg 11
Clamping range: 7 ... 12 mm
Material (cable glands): Metal
Wrench size: 21
| Wrench width | 21 mm |
| Hexagon angular dimension | 22.9 mm |
| Suitable for cable diameter | 12 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | Other |
| Colour | Grey |

