09000005153
Názov produktu: Acces. Cable Seal PG21
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
4.89€ / KS
s DPH: 6.01€Cable gland
Pg 11
Clamping range: 7 ... 12 mm
Material (cable glands): Thermoplastic
IP68
Wrench size: 21
Pg 11
Clamping range: 7 ... 12 mm
Material (cable glands): Thermoplastic
IP68
Wrench size: 21
| Wrench width | 33 mm |
| Hexagon angular dimension | 36 mm |
| Suitable for cable diameter | 18 mm |
| Material | Plastic |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |

