09000005095
Názov produktu: Acces. Uni Seal Brown PG 29
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Skladom 2KS
23.83€ / KS
s DPH: 29.31€Cable gland
Pg 29
Clamping range: 17 ... 21 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 40
Pg 29
Clamping range: 17 ... 21 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 40
| Wrench width | 40 mm |
| Suitable for cable diameter | 21 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Other |
| Operating temperature | 130 °C |

