09000005094
Názov produktu: Acces. Uni Seal Blue PG 29 min 14 max 18
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Skladom 1KS
22.94€ / KS
s DPH: 28.22€Cable gland
Pg 29
Clamping range: 14 ... 18 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 40
Pg 29
Clamping range: 14 ... 18 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 40
| Wrench width | 40 mm |
| Suitable for cable diameter | 18 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Blue |
| Operating temperature | 130 °C |

