09000005089
Názov produktu: Acces. Uni Seal White PG 16
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
8.27€ / KS
s DPH: 10.17€Cable gland
Pg 16
Clamping range: 11.5 ... 15.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
Pg 16
Clamping range: 11.5 ... 15.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
| Wrench width | 24 mm |
| Suitable for cable diameter | 15.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | White |
| Operating temperature | 130 °C |

