09000005086
Názov produktu: Acces. Uni Seal Black PG 16
Výrobca: HARTING
Dostupnosť: Dodací termín na vyžiadanie
8.57€ / KS
s DPH: 10.54€Cable gland
Pg 16
Clamping range: 6.5 ... 9.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
Pg 16
Clamping range: 6.5 ... 9.5 mm
Material (cable glands): Metal
IP68
Wrench size: 24
| Wrench width | 24 mm |
| Suitable for cable diameter | 9.5 mm |
| Material | Metal |
| Surface protection | Other |
| Halogen free | false |
| Degree of protection (IP) | IP68 |
| Colour | Black |
| Operating temperature | 130 °C |

